CONTACT
     
     
     
     
     
    Adres GKV-clubhuis: Geelse Kajakvaarders, Oude Kastelseweg 1a, 2440 Geel.
Administratieve zetel: Geelse Kajakvaarders vzw, Nederlandlaan 36, 2440 Geel. BTW: be0419.441.163
RekeningNr: BE17 9731 6863 3221

Wenst u eerder een persoonlijk dan wel digitaal of telefonisch contact, dan zijn vooral dinsdag avond en zondag voormiddag dé momenten bij uitstek om meerdere sporters en/of bestuursleden op de club aan te treffen...
Naam Functie Telefoon E-mail
Jan Vleugels Voorzitter GKV 0476/416623 jgc.vleugels@gmail.com
Koen De Bie Ondervoorzitter GKV / Recreatieve sporten 0499/468500 koendebie@hotmail.com
Jan Valkiers Administratie GKV 0499/322766 janvalkiers@hotmail.com
Wim Smets Financiën GKV 0497/585559 wimsmets15@gmail.com
Wim Van Vlasselaer Webmaster 0468/186919 webmaster@geelsekajakvaarders.be
Fons Verachtert Kantine verhuur / Kajaktrainer 0485/737760 mariabens1@hotmail.be
       
Joris Bockx Organisatie Kajakregatta 0483/152970 jorisbockx@hotmail.com
Steven Dierckx Voorzitter Kajakclub 0499/318389 dierckxsteven@hotmail.com
Tom Grietens Secretaris Kajakclub 0498 491514 tom.grietens@bepro.be
Chris Das Penningmeester Kajakclub 0474/999840 chris.das@telenet.be
Bram Vleugels Kajaksportkamp / Communicatie 0495/720477 bram.vleugels@gmail.com
Guido Bax Materiaalmeester / Kajaktrainer 0497/226501 guido.bax@telenet.be
Sophie Hendrickx Kajaktrainer 0496/688232 sophie.h@telenet.be
       
Danny Coomans Voorzitter Fietsclub 0496/230043 danny.coomans2@telenet.be
Paul Herremans Secretaris / Penningmeester Fietsclub 0474/381564 hilde.paul@telenet.be

Ook nog een speciale vermelding: Marc Bols
Reeds jaren lang ontvangen wij via Marc emails, van alles wat er bij GKV beweegt en leeft. Als je deze emails wenst te ontvangen is het voldoende hem je email adres te bezorgen. Mailen naar marc.bols@dillen.be